preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek

Login
Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Kutak podrške

Savjet i podršku možete zatražiti i
putem službenog maila:

strucnasluzba.dobrisacesaric@gmail.com

e-Dnevnik

Udžbenici

Školski autobus

Školski autobus od dana  18. siječnja 2021. godine, od ponedjeljka do petka, vozi prema sljedećem rasporedu: 

      Prije podne

  • polazak učenika s Cvjetnog naselja u 7,00 sati
  • polazak učenika s Filipovice u 7,30 sati
  • polazak učenika iz škole u 10,25 sati
  • polazak učenika  iz škole u 11,10 sati
  • polazak učenika  iz škole u 12,00 sati
  • polazak učenika  iz škole u 12,40 sati

​Poslije podne nema prijevoza učenika.

 Ravnatelj škole
Marin Božić, prof.

 

Školsko zvono

                      

Radovi učenika


Video kutak



Literarni radovi   


 

 

Dobriša Cesarić

Dvije pjesme o zimi

Balada iz predgrađa

 

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 8. 2017.

Ukupno: 162817
Danas: 133
Natjecanja


Natjecanja

Popis lektire 

       

Školska kuhinja

Jelovnik školske kuhinje


 

Edukativni linkovi

 


Matematika je zabavna

 

 

 

Raspored informacija
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Informacije za roditelje školska godina 2020./2021.
Autor: Marija Stjepanović, 16. 9. 2019.

Razredna nastava

Razred Razrednik/ca Termin informacija
1.a Silvana Stojović srijeda,9:45 do 10:30
1.b Azra Staščik po dogovoru
2.a Marina Vučemilović-Šimunović  
2.b Marta Budrovac  
3.a Matea Sopić ponedjeljak, 17:00 do 18:00
3.b Sonja Koprivnjak  
4.a Sandra Brezovac prema dogovoru
4.b Jelena Ćutunić Dašić po najavi, utorak 10:30 do 11:30

Predmetna nastava

Ime i prezime Razred/predmet Termin informacija
Arijana Šmit 5.a/glazbena kultura  
Ksenija Andrić 5.b/engleski jezik  
Dino Kričkić 6.a/povijest/TK  
Helena Rebić 6.b/matematika četvrtak, 13:10 do 13:50
Silvija Mašaberg 7.a/vjeronauk po najavi petak 12:45 do 13:30
Ljiljana Štanfelj 7.b/geografija utorak, 13:10 do 13:50
Suzana Kolarić 8.a/engleski jezik četvrtak, 13:55 do 14:35
Ivan Markić 8.b/TZK ponedjeljak i petak od 17:00 do18:00
Matija Radoš hrvatski jezik prema dogovoru
Jagoda Koščević hrvatski jezik  
Atila Adam likovna kultura  
Anita Čorak matematika prema dogovoru
Olivera Meter priroda, biologija, kemija prema dogovoru
Marijana Katić fizika prema dogovoru
Jelena Červenjak K. povijest prema dogovoru
Marija Stjepanović informatika prema dogovoru
Mario Vukušić informatika  
Maja Dumančić R. engleski/njemački jezik prema dogovoru
Ivona Benić vjeronauk ponedjeljak, 13:10 do 13:50





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju